Gamma Officine Meccaniche

została założona w 1946 roku. Posiada rozległą sieć dystrybucji w ponad w 50 krajach na całym świecie, działającą na każdym kontynencie. Jest to sieć w dosłownym tego słowa znaczeniu, składająca się z załogi oferującej pomoc i potrafiącej dostarczać towary nie tylko na czas, ale także służącej profesjonalnymi paradami przez wykwalifikowanych ekspertów.

W 1994 roku Gamma została nagrodzona certyfikatem 9002 UNI EN ISO jako świadectwo znakomitych osiągnięć, wysokiego poziomu troski o Klienta, jak również Jego satysfakcji.

Surowce do produkcji są nabywane od czołowych europejskich firm ze szczególnym naciskiem
na ich jakość.

Wszystkie produkty Gammy są kute na zimno. Używane materiały to: stal nisko i wysoko węglowa (C6 - C25), stal nierdzewna (AISI 304 - 316 - 430), mosiądz (OT 63) i aluminium (AGI 2/3).

Posiadają wymaganą jakość, odporność na substancje zanieczyszczające środowisko i odpowiedni wygląd.

Gamma - Gama produktów o dobrej jakości na wielką skalę.
 • Nakrętki i śruby motylkowe.
  Od ponad 50 lat nakrętki i śruby motylkowe są dla Gammy powodem do dumy, które cieszą się międzynarodową sławą. Śruby są produkowane w dwóch częściach, używając przy tym materiały o wysokiej jakości. Ich ergonomiczne zaprojektowanie powoduje, że są łatwe
  w użyciu.

 • Śruby oczkowe i haki.
  Gamma zajmuje się ich produkcją od 1981 roku. Śruby oczkowe i haki charakteryzują się dużą solidnością. Niska cena powoduje ich dodatkową atrakcyjność.

 • Śruby kciukowe.
  Kute na zimno w całości, z ramieniem lub bez. Gamma zaczęła produkować śruby kciukowe w latach siedemdziesiątych na rynki Wielkiej Brytanii i obecnie sprzedaje je na cały świat
  z powodu ich funkcjonalności i łatwości instalacji, ceny oraz atrakcyjnego wyglądu.
Gamma - Gama produktów o dobrej jakości na wielką skalę.

Jest to klucz Gammy do produkcji, ale przy okazji wyjaśnia globalna naturę biznesu. Produkty Gammy posiadają niezliczoną ilość zastosowań np.: w mechanice, przemyśle chemicznym, elektrycznym, ortopedii, stolarstwie, a także do produkcji zabawek, instrumentów muzycznych, grilla , sygnałów świetlnych i sztalug, nie wspominając już o meblach ogrodowych, telekomunikacji, maszyn rolniczych, oprzyrządowania morskiego, narzędzi i drabin.

Lista zastosowań nie ma końca, a bierze swoje korzenie z nazwy firmowej Gamma i ze świetnej jakości produktów.

Copyright ©2003 Dominika. All rights reserved.       Wykonanie: xz.pl